Tarpklubinis susitikimas su Estijos "Pärnu Tennis Club" klubu

Šventinį Valentino dienos savaitgalį šauni mūsų komanda išsiruošė į Estijos miestelį Pärnu, kuriame laukė labai smagios draugiškos varžybos su Pärnu teniso klubu. Estai mus pasitiko labai šiltai, viskas buvo puikiai suorganizuota, žaidimų numatyta daug ir idomių. Kadangi visus mačus buvo numatyta sužaisti per vieną dieną, o žaidžiama buvo ir vienetai ir dvejetai ir mišrūs dvejetai, tai nieko nelaukę stojome į kovas :) Susitikimus pradėjo merginos, ir kai pirmosios kovos po 1,5h dar nebuvo baigtos supratome, kad sutikome labai lygiaverčius ir idomius priešininkus :) Po merginų į kovas stojo vyrukai, tačiau vienetuose šeimininkai buvo stipresni, laimėję rezultatu 5:4. O mes, žinodami, kad dvejetai mūsų stiprybė, laukėme šių pradžios, ir čia mums nusišypsojo laimė ir mes iškovojome pergalę rezultatu 5:4. Tad, galutiniame rezultate draugiškas susitikimas baigėsi draugišku rezultatu 9:9! :) Abi komandos džiaugėsi smagiais mačais, bei gražiu rezultatu. Vakarą vainikavo teniso arenos, kurioje žaidėme, 10-ies metų jubiliejaus šventė į kurią mes taip pat buvome pakviesti. Tad šįkart tradicinę vakaronę tik tarp dalyvių pakeitė šventė su gausybe svečių (apie 300 žmonių), šauniu koncertu, didžiuliu šventiniu stalu bei tortu. Ir visa tai vyko toje pačioje arenoje, kur ir žaidėme :) Pasveikinę Pärnu teniso klubą su gražiu jubiliejumi atsisveikinome ir susitarėme ateityje dar ne kartą sužaisti tarpusavyje :)

Mūsų komandą atstovavo:
Eglė Markelytė
Monika Sabaliauskaitė
Miglė Vaškienė
Jekaterina Jocienė
Virginija Šalkauskienė (palaikymo komanda :))
Germanas Sudrabas
Valentinas Janulis
Linas Vaškys
Martynas Jocys
Tomas Šalkauskas

Fotogalerija

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti