Tarptautinis tarpklubinis turnyras tarp Maskvos "Vamos", Utrechtó "Atalanta" ir Vilniaus "Tennis United LT"

Rugpjūčio 22-27 dienomis gausi 10 žmonių Tennis United LT komanda susiruošė į kelionę į Amsterdamą ir Utrechtą. Atskridę ankstų ketvirtadienio rytą turėjome pakankamai laiko apsižvalgyti po Amsterdamą, pasiplaukioti laivu jo kanalais, aplankyti parką ir pasivažinėti autobusu po įžymias vietas. Penktadienį, dar šiek tiek pasivaikščioję po Amsterdamą, po pietų pajudėjome link Utrechto, kuriame prie mūsų komandos prisijungė kolegos iš Minsko teniso klubo. Kartu su minskiečiais smagiai pavakarieniavę ir prisiminę smagius prieš tai buvusius susitikimus patraukėme į viešbutį - juk iš pat ryto mūsų jau laukė susitikimai su Maskvos "Vamos" ir dar nematytais Utrechto "Atalanta" tenisininkais! :) Olandijos klubas mus smagiai priėmė ir ilgai nelaukę visi stojo į aikšteles žaisti. Žaidimų buvo tikrai nemažai, tad po dviejų dienų žaidimų visi buvo pavargę, bet laimingi. O ypač laimingas buvo mūsų klubas, kadangi po įtemptų kovų pavyko įveikti abu klubus ir iškovoti pergalę! :) Po šios pergalės prieš "Vamos" klubą mūsų tarpusavio susitikimo rezultatas tapo 5:4 mūsų naudai! Sakome didelį ačiū visiems dalyvavusiems ir organizavusiems šį tarpklubinį turnyrą! :) ir žinoma sveikiname mūsų komandą iškovojus pergalę! :)
Mūsų klubą atstovavo:
Ugnė Černiūtė
Monika Sabaliauskaitė
Eglė Markelytė
Andrius Apulskis
Donaldas Trainauskas
Valentinas Janulis
Vilius Vaičekauskas
Germanas Sudrabas
Dainius Janulis
Sigitas Parulskis
Kolegės iš Minsko:
Alena Kondryna
Vitalija Dejneka

Rezultatai

Fotogalerija 1    Fotogalerija 2

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti