Draugiškas mišrių dvejetų turnyras Pailiuose


Liepos 26 dieną, Pailių kaime (Šiaulių raj.) antrą kartą vyko mūsų klubo narės Brigitos Cipkutės Jonaitienės organizuojamas mišrių porų dvejetų mini turnyras. Poros turnyre buvo sudaromos burtu keliu, su viena sąlyga - poroje kartu žaisti negali sutuoktiniai. Žaidžiama buvo laikui, tad esant lygiam rezultatui turnyre buvo įvesta labai smagi "auksinio taško" taisyklė - kiekvieno susitikimo patį pirmą geimą varžovai turėdavo sužaisti naudodamiesi senovinėmis medinėmis raketėmis! Šio geimo laimėtojai ir turėdavo "auksinio taško" persvarą, jei pasibaisus žaidimo laikui rezultatas būdavo lygus :) Visos poros turėjo sužaisti tarpusavyje ir, kaip ir priklauso turnyro šeiminikei, be pralaimėjimų liko Brigitos Cipkutės Jonaitienės ir Andriaus Gaubio pora, finale po įtemptos kovos įveikusi vieną pralaimėjimą turėjusią Stanislovo Cipkaus ir Sauliaus Gečo porą. Trečiają vietą užėmė Astos Gaubienės ir Nerijaus Mašalo pora. Sveikinimai dalyviams ir prizininkams! :) Didelės sėkmės linkime mūsų klubo narei Brigitai toliau organizuojant tokius smagius ir originalius turnyrus! :)

Komentarai  

 
# Eglė Markelytė 2013-08-05 21:37
Šaunuolė Brigita! Sveikinimai :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti