Tarpklubinis susitikimas tarp Minsko "Favorit", Maskvos "Vamos", Klaipėdos "Kogas" ir Vilniaus "Tennis United LT" teniso klubų

Šių metų, liepos 19-21 dienomis Klaipėdoje vyko ilgai lauktas tarpklubinis turnyras tarp Maskvos "Vamos", Minsko "Favorit", Klaipėdos "Kogo" ir mūsų "Tennis United LT" klubų! Kaip visuomet, tarpklubiniai susitikimai būna pilni gerų emocijų ir nuoširdaus bendravimo - smagu vėl pamatyti draugus atvykusius iš Maskvos ir Minsko ir susipažinti su naujais jų nariais. Kadangi dalyvavo 4 klubai, tad buvo žaidžiami du pusfinaliai - pirmasis "Kogas" prieš "Vamos", antrasis "Favorit" prieš "Tennis United LT". Pusfinalių laimėtojai "Kogas" ir "Favorit" žaidė tarpusavyje dėl pirmos vietos, o "Vamos" ir "Tennis United LT" žaidė dėl trečiosios vietos. Tiek pusfinaliai, tiek žaidimai dėl prizinių vietų buvo įtempti ir rezultatai ėjo taškas į tašką, tad intriga išliko iki pat turnyro pabaigos. Žaidimams papildomos intrigos suteikė ir galingas pajūrio vėjas, kuris vis taikėsi išpūsti kamuoliukus iš aikštelių. Kaip visuomet, šalia teniso buvo organizuojama ir kultūrinė-pramoginė programa dalyviams :) Penktadienį užsakytu autobusu su linksmų plaučių vairuotoju išvykome į Nidą, kur mūsų jau laukė laivas, kuris mus paplukdino po marias. Laive mūsų laukė skani vakarienė, muzika, šokiai ir įspūdingi kopų vaizdai iš marių. Vėlai vakare, parplaukę į Nidą, sėdome atgal į linksmąjį autobusą, kuris parvežė mus atgal į Klaipėdą, kur jau visi išsiskirstė ruoštis kitos dienos žaidimams. Šeštadienį dalyviai pademostravo ką moka ne tik teniso aikštelėje, bet ir už jos - mūsų komandos narys Ignas su pagalbininkų komanda ant laužo išvirė nepaprasto skanumo plovą, kuriuo vaišinosi visi turnyro dalyviai, o vakarinėje dalyje sužibėjo Minsko komandos nariai Vita ir Andrejus fantastiškai sudainavę dainas karaoke! :) Sekmadienį vyko finaliai žaidimai dėl prizinių vietų, kur kovoje dėl pirmos vietos triumfavo Minsko klubas "Favorit", o kovoje dėl trečios vietos pergalę iškovojo Maskvos "Vamos" klubas. "Tennis United LT" ir "Vamos" klubui tai jau buvo 8 tarpusavio susitikimas, ir po šios "Vamos" pergalės rezultatas tapo lygus - 4:4.

Galutinis komandų išsidėstymas po turnyro:
1 vieta - Minsko "Favorit"
2 vieta - Klaipėdos "Kogas"
3 vieta - Maskvos "Vamos"
4 vieta - Vilniaus "Tennis United LT"

Norime pasveikinti visus dalyvius ir padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio smagaus turnyro organizacijos. Taip pat tikimės kad ateityje dar ne kartą susitiksime su visais aikštelėje ir ne tik! :)

Šiame turnyre mūsų gausią komandą atstovavo:
Vyrai:
Ignas Grudzinskas
Valentinas Janulis
Andrius Vencevičius
Germanas Sudrabas
Vytis Grabauskas
Rolandas Muraška
Dainius Janulis
Darius Tijūnaitis
Kastytis Račiūnas
Donatas Butinavičius (kviestinis)

Moterys:
Audra Stankevičienė
Brigita Cipkutė - Jonaitienė
Airida Čepulienė
Monika Sabaliauskaitė
Ugnė Černiūtė
Eglė Visockaitė
Ilona Darčanovaitė
Eglė Markelytė

Rezultatai

Pirmos dienos foto    Antros dienos foto    Trečios dienos foto

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti