Draugiškas susitikimas su Kėdainių teniso klubu "Rasa"

Balandžio 20d, mūsų klubas vyko į Kėdainius žaisti tarpklubinių draugiškų varžybų su jau gerai pažįstamu Kėdainių "Rasos" teniso klubu. Kėdainiečiai, kaip visada, priėmė labai šiltai ir draugiškai. Ilgai nelaukus komandos susiskirstė poras ir stojo į kovas. Aikštelėje įtampos, aistrų ir gerų emocijų tikrai netrūko, ką atspindi ir galutinis susitikimo rezultatas - 14:11 mūsų klubo naudai! :) Na, ir žinoma, po gerų žaidimų, tradiciškai vyko vakaronė. Smagiai atpalaidavę raumenis pirtyje ir baseine, kartu su bičiuliais iš "Rasos" klubo rezultatus aptarėme ir įspūdžiais pasidalinome prie vakarienės stalo.

Šioje išvykoje mūsų klubą atstovavo:

Airida Čepulienė ir Karolis Kriščiūnas

Audra Stankevičienė ir Vilius Vaičekauskas

Brigita Jonaitienė ir Andrius Vencevičius

Eglė Matiukienė ir Ignas Grudzinskas

Monika Sabaliauskaitė ir Germanas Sudrabas

Ir draugiškai priešininkams paskolintas Valentinas Janulis :)

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti