Žurnalo TENISAS taurė

Lapkričio 17/18d. vyko Teniso žurnalo dvejetų turnyras. Turnyras išsiskyrė tuo, kad jame buvo šeimų pogrupis, kuriame galėjo dalyvauti vienas iš tėvų su savo vaiku iki 16m. Ši grupė susilaukė didžiulio susidomėjimo ir dalyvių skaičiaus. Nepralenkiami buvo mūsų klubo nariai Donaldas Trainauskas su sūnumi Justu finale, po labai atkaklios kovos, nugalėję taip pat mūsų klubo narius Raimondą Štreimikį su sūnumi Tadu! Šioje grupėje taip pat dalyvavo ir Dainius Janulis su sūnumi Tadu.

Moterų dvejetų rungtyje dalyvavo Monika Sabaliauskaitė poroje su Egle Visockaite, kurios po atkaklios kovos dėl 3ios vietos, rezultatu 6/7 3/6 turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Vyrų dvejeto grupė taip pat sulaukė didžiulio žaidėjų aktyvumo. Paguodos taurę iškovojo Andrius Apulskis kartu su Sigitu Liaučium! Turnyre taip pat dalyvavo Gintaras Ruplėnas su sūnumi Domantu ir Ignas Grudzinskas su Marium Kukeniu. Sveikiname prizininkus ir dalyvius bei linkime sėkmės sekančiuose turnyruose! :)

Rezultatai

Komentarai  

 
# Andrius Apulskis 2012-11-19 15:34
Sveikinimai ir turnyro Kaune dalyviams :-)
http://www.ecotennis.lt/ivyke_turnyrai,152#152
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
 
 
# Valentinas Janulis 2012-11-20 11:07
Sveikinimai nugaletojams ir tiems kam pasiseke maziau :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
 
 
# Sigitas Liaucius 2012-11-23 17:36
Pagaliau spauda parase, kad ziauriai geri zaidejai iskovojo paguodos diploma!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
 
 
# Eglė Markelytė 2012-11-26 16:08
toks trofėjus, tai kaip neparašysi? :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti