Tarptautinis tarpklubinis turnyras Inter Rao taurei laimėti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birželio 30d - Liepos 1d mūsų komanda dalyvavo tarptautiniame tarpklubiniame susitikime Inter Rao taurei laimėti, kuriame, be mūsų, dalyvavo svečių iš Maskvos klubas "Vamos" ir dvi "Tennis Temptation" komandos.

Pirmoji "Tennis Temptation" komanda nuo pat pirmų kovų išsiveržė į priekį ir jos pavyti nepavyko niekam iki varžybų pabaigos. Pagrindinė kova vyko dėl 2-3ios vietų, dėl kurių kovojo "Vamos" klubas su mūsų komanda. Suskaičiavus visus rezultatus, komandos turėjo vienodą pergalių skaičių, taigi kas užėmė 2ą vietą paaiškėjo tik suskaičiavus geimų tarpusavio santykį. Tas santykis buvo palankesnis svečių iš Maskvos komandai, kurie ir iškovojo 2ą vietą. Na, o mūsų komanda užėmė garbingą 3ią vietą. 4oje vietoje liko antroji "Tennis Temptation" komanda. Dėkojame visiems dalyviams už gražų žaidimą ir puikias emocijas aikštelėje ir už jos ribų! :)

Mūsų komandą atstovavo:

Moterys:

Ugnė Černiutė

Airida Čepulienė

Svajūnė Vadopalaitė

Dalia Leonavičiūtė

Vyrai:

Valentinas Janulis

Darius Tijunaitis

Germanas Sudrabas

Nerijus Dagilis

Dainius Janulis

Rolandas Muraška

Vytis Grabauskas

Marius Damaševičius

Vilius Vaičekauskas

 

Fotoreportažas

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti