Maskva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viena įspūdingiausių klubo kelionių 2011 metais buvo kelionė traukiniu į Maskvą, žaisti su jau gerai pažįstamu Maskvos "Vamos"  bei Sankt Peterburgo "Smesh" klubais. 

Be žaidimų, turėjome galimybę pabendrauti su varžovais ir ne sportinėje aplinkoje, stebėti profesionalias Kremliaus taurės varžybas bei pasigrožėti Maskva. Mūsų komandą sudarė – Rolandas Muraška, Vytis Grabauskas, Vilius Vaičekauskas, Vytautas Sinius, Sigitas Liaučius, Donaldas Trainauskas, Valentinas Janulis, Dainius Janulis, Darius Tijūnaitis, Ugnė Černiūtė ir Eglė Markelytė. Mūsiškių atsiliepimai kalba patys už save:

Rolandas - Nepaprastai buvau laimingas, galėdamas praleisti visą savaitę kartu su klubiečiais turistinėje ir sportinėje kelionėje į Maskvą. Dėkingas Maskvos klubui "Vamos" už nuoširdžiausią sutikimą, varžybas ir šilumą!!!

Ugnė - "Umom Rasiju neponiat" - tuom viskas pasakyta :) Tiek nuotykių, kontrastų, įspūdžių, gerų emocijų per tokį trumpą laiką dar nėra tekę patirti.  Dėka mūsų kompanijos, "Vamos" ir "Smesh" klubų kolegų - tai viena įsimintiniausių ir smagiausių teniso kelionių! Pakartot!!! :)

Sigitas - Buvo nereali kelionė! pradedant kelione traukiniu (vagon-restoran), baigiant Kremliaus ATP 250 turnyru. Labai šiltas "Vamos" klubo sutikimas. Viskas buvo labai autentiška: nakvynė (čia galima būtų ištisas istorijas pasakoti: "Gal užteks man jau to komforto" V. Sinius), pusryčiai, gidė! O apskritai tai buvo labai linksma. Pakartočiau!

Donaldas - Viskas buvo  puiku, kaip studentiškais laikais. Pankrokas :)

Darius - Turnyras organizuotas gerai, mafija pažaidėm linksmai. Apie Kremliaus taurę: smagu pamatyti tiek daug žinomų tenisininkų(-ių) bei daug aukšto lygio teniso. Kultūrinė programa pavyko, užteko laiko ir miesto įžymybes apžiūrėti. Viskas paruošta ir suorganizuota gerai, varžovai stiprūs, tačiau draugiškai nusiteikę.

Valentinas - Jeigu tai būtų vienas sakinys:  kelionė buvo super!!! Teniso pakako, tiek žaidimo, tiek žiūrėjimo, nesilpni buvo ir vakariniai pasisėdėjimai,  nepamirštamos kultūrinės pažintinės kelionės po miestą, o ką jau kalbėt apie bendras Maskvos staigmenas, bet kaip visada svarbiausia buvo gera kompanija!

Eglė - Nepakartojama :) pradedant kelione traukiniu, miesto gigantiškumu, Kremliaus taure su aukšto lygio žaidėjais, mūsų tarpklubiniu turnyru, smagiom vakaronėm, Mafija ir žinoma įspūdingom pravardėm ir superine kompanija :)

Fotoreportažas

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti